Kontakti

Telefons: +371 278 947 99
E-pasts: hello@riverfall.lv

Biogrāfija

„Riverfall“ ir indī poproka duets no Latvijas. Tajā šobrīd muzicē Kaiva un Jānis Upleji, taču  grupā ir spēlējuši arī mūziķi no citām pasaules valstīm – Lielbritānijas, ASV un Itālijas. 

„Riverfall“ mērķis ir radīt mūziku, kas iedvesmo, nes pārmaiņas un labi skan. Grupas dzinulis ir pārliecība, ka mūzikai ir spēcīga ietekme uz katru no mums – tā ne vien iespaido garastāvokli, bet arī palīdz „iekāpt” līdzcilvēku kurpēs un izprast viņu skatupunktu, kļūt iecietīgākiem, pieņemošākiem un atvērtākiem.

Grupas kodola – Kaivas un Jāņa – satikšanās bija tiešā veidā saistīta ar mūziku  – Kaiva meklēja ģitāristu, kurš piespēlētu dievkalpojumā, tomēr neviens no zināmajiem netika, un apkārtējie viens pēc otra ieteica Jāni. Pāris gadus abi spēlēja kopā, līdz kļuva par pāri un ātri vien apprecējās. „Riverfall“ radās 2016. gada decembrī, kad bija paredzēts spēlēt koncertā, kur tika prasīts grupas nosaukums, lai nebūtu kārtējo reizi jāpiesaka kā „Upleju ģimene”. 

Abiem iepriekš ir bijusi pieredze spēlējot dažādās grupās un sastāvos, tāpēc tika pieņemts lēmums spēkus apvienot arī mūzikā. Pēc ilgām pārdomām par grupas nosaukumu, radās ideja iztulkot savu kopīgo uzvārdu angļu valodā, mazliet to pielāgojot labskanīgākam vārdam – „Riverfall“ – upes ūdenskritums, kas labi raksturo arī grupas izpildīto oriģinālmūziku – tas var būt gan mierīgs, romantisks pops, gan krāčains un skaļš roks. 

Kopš grupas basists Adams Kolets, pēc trīs gadu spēlēšanas grupā, pārvācās atpakaļ uz dzīvi dzimtajā Lielbritānijā un kļuva par attālināto dalībnieku, „Riverfall” aktīvi darbojas kā duets. 

„Riverfall“ ir uzstājušies dažādos privātos un publiskos pasākumos, tai skaitā kafejnīcās, kongresos, kāzās un dzimšanas dienas ballītēs, mūzikas un mākslas festivālā BILDES, konferencē Global Leadership Summit, Imantas svētku programmas ietvaros un citos mazākos un lielākos pasākumos. Šobrīd grupa piedalās TV3 realitātes šovā „X Faktors”.

Publicitātes foto